Polski żaglowiec szkolny „Dar Młodzieży” zawinął do portu w Douglas na Wyspie Man. Był to pierwszy przystanek w rejsie do Stanów Zjednoczonych, gdzie jednostka weźmie udział w obchodach 250. rocznicy niepodległości USA oraz paradzie żaglowców w Nowym Jorku.